Polyurea Havuz Yalıtımı

Polyurea Havuz Yalıtımı

Günümüzde yalıtım  artık her türlü yapı ve sahada büyük önem arzetmektedir.  Birçok yapıda olduğu gibi havuz yalıtımınında da polyurea sayısız avantaj ve kolaylıklar sağlamaktadır.  Beton sızdırmazlığı, aşınma direnci, reflektivite, korozyon önleme, ultraviyole (UV) dayanımı ile klor ve kimyasallara karşı etkin direnç gösteren polyurea , yüzme havuzları yalıtımı ve kaplaması için mükemmel bir çözümdür.

Polyurea  Yüzme Havuzları için kapsamlı çözümler sunar.  Geleneksel olarak, yüzme havuzları seramik ve mozaik ile  donatılmıştır ve dekoratif bir çözüm olsa da, bu ürünlerin pratikliği hep  tartışılmıştır.

Ticari yüzme havuzlarında, seramik kaplı havuzlar çatlamakta, gevşek olabilmekte ve çatlak veya kırık seramikler deriyi kesmesi, kullanıcılar için sağlık ve güvenlik sorunlarına sebep olmaktadır. Çatlak ve kırık seramik ve mozaik yüzeylerinde insan sağlığını olumsuz yönde etkileyebilen bakteriler de oluşabilmektedir. Havuz seramiklerinin onarımı ve tadilatını yapmak  bazen uzun zaman almakta ve işletmelerin mali gelirini olumsuz etkileyebilmektedir.

Polyurea Yüzme Havuzu yalıtımı sistemi tüm yeni ve mevcut yüzme havuzu inşaatlarında kullanılabilir. Sistem, beton, kaplama,  mozaik veya seramik,  çelik , alüminyum ve hatta cam elyaf üzerine uygulanabilir ve havuz restorasyonu için ideal bir çözümdür.

Polyurea sisteminin özelliklerinden biri de havuz alanı çevresindeki karmaşık, kıvrımlı yüzeylere kolaylıkla uyum sağlar.  Bağlantı parçaları ve boruları üzerinde kolayca su geçirmez bir kaplama saülar sağlar. Yüzme havuzunun boyutu veya şekli ne olursa olsun, bitmiş polyurea havuz kaplaması her bakımdan tamamen su geçirmez olacaktır.

YÜZME HAVUZLU KAPLAMA İLE PARA KAZANIN

Polyurea’yı kullanarak birçok yüzme havuzu kaplaması kurduk ve zaman zaman uzun yıllara dayanan, 10 yıllık garantimizi aşan uzun soluklu bir çözüm olduğunu kanıtladık.

Yüzme havuzları genellikle ısıtılır ve bu pahalı bir devam eden maliyeti temsil eder, bu nedenle PolyUrethane / PolyUrea kombinasyonu suyun daha uzun süre ısıtılmasını sağlayan en inanılmaz termal performansı sağlayabilir. Bu, havuz ısıtma sistemlerine olan güvenini azaltır ve tasarruf sağlar.

Polyurea havuz yalıtımı sistemi, kapalı hücreli yalıtım, düzenli bakım, hasar, havuz tıkanıklıkları ve bozulma gibi sıkıntılar olmaksızın enerji açısından verimli ve dayanıklı bir yüzme havuzu elde etmek için mükemmel bir çözümdür.  Polyurea havuz yalıtımı sistemi ile yüzme havuzunuzu koruyun ve uzun soluklu çözümlerimizden yararlanın!

Daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin!