GRACO ULRTA MAX II SERISI

GRACO ULRTA MAX II SERISI AIRLESS

PUSKURTME MAKINESI

İşlerin yapılmasını sağlayan bir teknoloji arıyorsanız bu SİZİN içindir. Tekrar tekrar aynısını yapabileceğini kanıtlamış bir teknoloji. Ultra® Max II serisi, profesyoneller için Graco’nun en popüler elektrikli havasız boya püskürtme makinesidir! 25 yılın üzerinde deneyimli  ispatlanmış kalitesi ve iş başındaki eşsiz verimliliği ile elektrikli  boya püskürtme makinesi konusunda endüstri standardı olmuştur. İşlerin yapılması konusunda güvenebileceğiniz bir standart. Standard Serisi ekstra işlere ihtiyaç duymayan, ancak işlerin hızlı ve kolay yapılması konusunda her gün güvenilirlik  arayan profesyoneller için uygundur.

Ultra® Max II’yi seçin …
…dışarıda olduğu kadar içeride de daha büyük yerleşim yerleri ve ticari boyama işleri için optimum bir ünite sağlamaktadır! Ultra® Max II 695 büyük yerleşim yeni inşaat ve yenileme için iyi donanımlıdır, Ultra® Max II 795 bundan bir adım daha ileri gitmekte ve daha büyük ticari iş alanları için de performans ve verim sağlamaktadır. Bunların üzerine Ultra® Max II 1095 bir de paslanma önleyici kaplamalar ve yangın geciktiriciler gibi daha kalın malzemeleri kullanmak üzere çok yönlülük ve performansa sahiptir.

… her gün güvenilirlik için Standard Serisini kullanın!
ULTRA® MAX II yelpazemizi endüstri standardına dönüştüren özelliklere göz atın. Pek çok profesyonelin yaptığı gibi bu standardı keşfedin. Bu sizi ön plana çıkartan özelliktir.

GRACO ULRTA MAX II SERISI AIRLESS PUSKURTME MAKINESI