BMG-435WD ZEMİN SİLİM MAKİNESİ

BMG-435WD

Zemin Silim Makinesi

Çalışma genişliği: Ø435 mm | BMG-435WD, en küçük eksenli üçlü kafalı silim makinesidir. Kapalı alan zeminleri için mükemmel bir  silim parlatma makinesidir.

Blastrac BMG-435WD, yelpazemizdeki en küçük gezegensel üçlü baş değirmeni. BMG-435WD, çeşitli boyutlarda yatay yüzey hazırlama uygulamaları için tasarlanmıştır. Kaplama, beton öğütme veya cila uygulamalarının giderilmesi ile uğraşan şirketler için ideal bir makinedir. BMG-435WD üçlü kafa değirmeni, uygun toz toplama sistemine bağlandığında tozdan arındırılmıştır.Blastrac, herhangi bir zemini ve herhangi bir özel uygulamayı işleme imkanı veren, üçlü baş taşlama ve elmas ürünleri serisini tasarladı.

KULLANICI DOSTU

Kolay manevra, minimum titreşim ve kullanıcı dostu kontrol paneli. Yüksekliği ayarlanabilen kollar sayesinde makineyi kontrol altında tutmak kolaydır. Tak ve taşla!

3 TAŞLAMA DİSKLERİ

Her bir Blastrac üçlü diskli taşlama makinesinde bulunan 3 gezegen döner dic maksimum kapsam ve etkili bir basınç dağılımı sağlar. Her taşlama diskinin genişliği makinenin boyutuna bağlıdır.

ADAPTÖR PLAKA SİSTEMİ

Üçlü disk öğütücüleri, elmaslı aletlerin kolayca monte edilebildiği patentli Diamag manyetik adaptör plakalarıyla uyumludur.

DEKORATİF ZEMİN İÇİN MÜKEMMEL

Üçlü disk öğütücüleri, zeminlerin parlatılması ve korunması için de idealdir. Ayarlanabilir basınç dağılımı sayesinde mükemmel cilalanmış bir yüzey elde edilebilir.

TOZ SERBEST ÇALIŞMA ORTAMI

Her Blastrac öğütücü bir Blastrac endüstriyel toz toplayıcıya bağlanmalıdır. Bu, tozdan arınmış olarak güvenli bir çalışma ortamı oluşturabilmeniz anlamına gelir.

YEŞİL TEKNOLOJİ

Üçlü disk taşlayıcılarımız, diğer Blastrac makineleri gibi herhangi bir kimyasal madde kullanmaz veya değerli içme suyu israf etmez.