BG-250E Zemin Silim Makinesi

BG-250E

Zemin Silim Makinesi

Blastrac BG-250E, ağır iş amaçlı yüzey hazırlama uygulamaları için tasarlanmış tek diskli bir beton silim makinesidir.

Blastrac BG-250E, ağır iş amaçlı yüzey hazırlama uygulamaları için tasarlanmış tek diskli bir beton değirmendir. BG-250E, düşük titreşimlerle kullanımı çok kolay ve rahattır.

BG-250E tek diskli taşlama makinesi, uygun Blastrac toz toplama sistemine bağlandığında tozdan arındırılmıştır. Blastrac, herhangi bir zemine ve özel uygulamaya fırsat tanıyan geniş bir beton öğütücüleri ve elmas ürünleri dizisi tasarladı.

KULLANICI DOSTU

Kolay manevra, minimum titreşimler ve birçok güvenlik özellikleri. Tüm tek diskli taşlama makinelerimiz, kaldırma gözleri ve tutamaklarından dolayı nakliye kolaydır. Tak ve taşla!

BİR TEK TAVLAMA BAŞLIĞI

Tek bileme başlığı, makinenin tüm basıncının kullanılmakta olan bir elmas diske dağıtılmasını sağlar. Bu, makineyi “agresif” öğütme için mükemmel kılar.

TOZ SERBEST ÇALIŞMA ORTAMI

Her Blastrac öğütücü bir Blastrac endüstriyel toz toplayıcıya bağlanmalıdır. Bu, tozdan arınmış olarak güvenli bir çalışma ortamı oluşturabilmeniz anlamına gelir.

MEVCUT ALANLARIN GENİŞ ALANI

Tekli disk öğütücüleri, geniş Diamag elmas öğütme takımlarıyla uyumludur. Bu, makineyi çok çeşitli döşeme uygulamaları için kullanmanıza olanak tanır.

ENDÜSTRİYEL ZEMİN KAPLAMALARI İÇİN MÜKEMMEL

Merkezli basınç ve uzun ömürlü elmas araçlarının birleşimi, bu makinelerin eski kaplamaları ve döşeme zeminlerini aynı anda çıkarmak için mükemmel olmasını sağlar.

 

YEŞİL TEKNOLOJİ

Tekli disk öğütücülerimiz, diğer Blastrac makineleri gibi herhangi bir kimyasal madde kullanmaz veya değerli içme suyunu atmazlar.