Hakkımızda

Cover Chemicals PolureaPolyurethaneEpoxyCoating Konusunda Tecrübelerini Başarıya Dönüştürüyor.

HAKKIMIZDA

Cover Chemicals sektördeki öne çıkan talep ve ihtiyaçları tam ve eksiksiz yerine getirmek için siz değerli müşterileimize geniş bir ürün ve çözüm yelpazesi sunmaktadır.

Şirketimiz başta Türkiye olmak üzere, Avrupa, Ortadoğu ve Körfez ülkeleri, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan gibi ülkelerde bir çok proje  üstlenmiş, başarıyla tamamlamış ve bu bölgelerde faaliyetlerine  halen devam etmektedir.

Cover Chemicals  dünyanın en yüksek kalite ve uygunluk standartları sertifikalarına sahip, doğa ve çevreye uyumlu, birçok yapı grubunun ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin ithalatını, ihracatını ve uygulamasını gerçekleştirmektedir. Kalite standartları yüksek, sorumluluk sahibi, ihtiyaç odaklı ve yenilikçi proje ve ürünler geliştirme çalışmalarımızın birçok örnekleri bulunmaktadır.

Bu doğrultuda proje çözümleri ve teknik destek konusunda, branşlarında uzmanlaşmış teknik kadromuz ile birlikte siz değerli müşterilerinize   sunacağımız geniş bir ürün ve hizmet seçeneği bulunmaktadır.

Gelecek vadeden yapı sektörünün en önemli yapı taşlarından birinin yapı kimyasalları olduğuna inanıyor, inşaat sektörünün gelişiminde ve özellikle yapıların uzun ömürlü olması için çok hayati bir önem taşıdığını düşünüyoruz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda istemiş olduğunuz ürün grupları ile ilgili her türlü tanıtıcı ve bilgilendirici katalog ve teknik dökümanlar için hiç çekinmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0
+
Tamamlanan Proje
0
Devam Eden Proje
0
Yıllık Tecrübe
0
Farklı Ekipman

Uzmanlık Alanlarımız

Cover Chemicals  olarak yüksek kalite ve uygunluk sertifikalarımızın bize verdiği tecrübe ve uzmanlığa dayanarak, sizlere ihtiyaç duyduğunuz uzmanlık alanlarımızda hizmet vermekteyiz. Kusursuz kalite ve başarıyı hedefliyorsanız yüksek sorumluluk sahibi ve yenilikçi ekibimiz ile tüm işlerinize geniş ürün yelpazemiz ile talibiz. İhtiyaçlarınızı yerinde tespit ediyoruz ve gerekliliklerin fizibilitesini yaptıktan sonra, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimizi sizlere sunuyoruz.

Polyurea Uygulama
100%
Poliüretan Uygulama
100%
Exposi Uygulama Hizmetleri
98%
Kaplama (Coating) Hizmetleri
97%

Uzmanlarımız Eşliğinde Keşif Yapmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin

İhtiyaçlarınız doğrultusunda istemiş olduğunuz ürün grupları ile ilgili her türlü tanıtıcı ve bilgilendirici katalog ve teknik dökümanlar için hiç çekinmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.